Bezpieczny powrót do formy po porodzie

Czas tuż po porodzie to szczególnie ważny moment w życiu kobiety. Dlatego tak istotne jest, by pielęgnacja i nawyki higieniczne w trakcie połogu dopasowane były do potrzeb mamy. Dzięki Tantum Rosa każda z kobiet bezpiecznie może przejść przez ten ważny i przełomowy okres.

 

Tantum Rosa w postaci saszetek (proszek do sporządzania roztworu dopochwowego) ma szerokie zastosowanie w ginekologii i położnictwie i doskonale sprawdzi się w pierwszych dniach po porodzie drogami natury, kiedy możesz odczuwać bolesność krocza, zwłaszcza gdy krocze było nacinane lub pękło. Substancją aktywną leku Tantum Rosa jest chlorowodorek benzydaminy, który ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, znieczulające i odkażające. Tantum Rosa stosowana zewnętrznie w okresie połogu szybko i wyraźnie zmniejsza nasilenie bólu, świądu, pieczenia i obrzęku. Dzięki temu możesz zapomnieć o dyskomforcie i cieszyć się pierwszymi wspólnymi chwilami ze swoim maleństwem.

Infekcja intymna, ból krocza w połogu? Wybierz Tantum Rosa! Dlaczego?

  1. Użycie Tantum Rosa jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy jedną saszetkę Tantum Rosa rozpuścić w 0,5 litra (2 szklanki) przegotowanej i ostudzonej wody. Z tak przygotowanym roztworem możesz przystąpić do przemywania okolic intymnych (np. nad sedesem, w wannie lub pod prysznicem).
  2. Tantum Rosa jest przebadanym i skutecznym lekiem, nie kosmetykiem.
  3. Tantum Rosa jest lekiem bezpiecznym dla kobiet w ciąży i karmiących piersią.

 

TANTUM ROSA ( SASZETKI) Cena 1 opakowanie: 10 saszetek ok. 25 zł

OTC – Produkt leczniczy wydawany bez recepty

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *